top

Nasza oferta

Sprzęt

Do dyspozycji Klientów oddajemy najnowszy sprzęt, wysokiej jakości. Tak, aby ćwiczący, którzy wolą pracować nad swoim ciałem w samotności, jak i ci, którzy trenują pod okiem personalnych opiekunów, mieli zagwarantowane bezpieczeństwo. I oczywiście wymarzo

Więcej

Porady

U nas można nie tylko ćwiczyć. Dbamy o Wasze ciała na każdej płaszczyźnie. Udzielamy zatem porad na życzenie, dobieramy dedykowany plan żywienia i czuwamy nad Waszymi postępami.

Więcej

Trener

Nasi trenerzy to nie tylko sympatyczni ludzie. To przede wszystkim profesjonaliści, z wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim, indywidualnym podejściem do każdego z Klientów. Potrafimy motywować, jak nikt inny.

Więcej

Grafik

Na bieżąco modyfikujemy grafik zajęć. Udostępniamy go odpowiednio wcześniej, by wszyscy zainteresowani mieli szansę uczestniczyć w wybranych zajęciach. Uwzględniamy potrzeby tych, którzy mają czas na ćwiczenia rano, w południe lub wieczorem, a także w wee

Więcej

Zajęcia

Profil prowadzonych zajęć jest bardzo różnorodny. Od ogólnorozwojowych, poprzez ukierunkowane na pracę nad poszczególnymi partiami ciała, mniej lub bardziej intensywne, a kończąc na aktywności fizycznej dla seniorów.

Więcej

Grafik

Treningi personalne ustalane są indywidualnie z każdym Klientem. Nasza kadra składa się z kilku trenerów, by każdy mógł umówić się na sesję treningową. Zachęcamy do zapoznania się ze specjalizacjami naszych trenerów.

Więcej

Zajęcia

Zajęcia prowadzone są indywidualnie, ale i grupowo w zależności od potrzeb. Trenerzy dopasowują plany treningowe do potrzeb każdego z osobna. Istnieje również możliwość pracy na przykład z parą, w zależności od oczekiwań i wymagań.

Więcej